STG-02 FINISH Smulkus polimerinis glaistas

STG-02 FINISH Smulkus polimerinis glaistas

Smulkus polimerinis glaistas su marmuro  užpildu 

• Baltos spalvos.
• Vidaus darbams.
• Paruoštas naudojimui.
• Smulkaus grūdėtumo, tvirtas, su marmuro užpildu.
• Baigiamajam glaistymui, plonu sluoksniu, idealiam paviršiui išgauti .
• Sluoksnio storis 0,2- 1 mm.
• Gerai sukimbantis su paviršiumi.
• Lengvai tepamas, išlyginamas, šlifuojamas.
• Greitai džiūstantis, nesitraukia ir nesutrūkinėja.
• Tinko įtrūkimams užtaisyti ir nelygiems paviršiams užglaistyti.
• Nestipraus, specifinio kvapo.
• Mažai įgeriantis vandenį.


Paskirtis:

Naudojamas pastatų vidaus sienų ir lubų apdailos darbams. Skirtas cementinėms plokštėms, gipso kartono, tinkuotų, betoninių ir kitų mineralinių paviršių išlyginimui pastatų viduje prieš dažymą vandeniniais dispersiniais dažais ar tapetavimą. Rekomenduojamas pirminiam išlyginamajam sluoksniui, tinko įtrūkimams užtaisyti ir nelygiems paviršiams užglaistyti. Baigiamajam sluoksniui arba itin lygiam paviršiui  išgauti, rekomenduojamas smulkiagrūdis polimerinis glaistas su marmuro užpildu STG-02 FINISH.

Pagrindo paruošimas, darbo eiga:

Glaistomas paviršius turi būti švarūs, tvirtas ir sausas. Sukibimą mažinančios, netvirtos, atsilupančios medžiagos ( riebalai, tepalai, dulkės, klijų bei  skiedinio likučiai, seni besilupantys dažai...) turi būti pašalinti.  Prieš glaistymą  paruoštą  paviršių gruntuoti gilaus skverbimosi gruntu  ST 7.01 Base primer. Pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C. Prieš pradedant dirbti lengvai išmaišyti. Glaistą tepti rankiniu būdu (glaistyklė, mentelė) arba mechanizuotai 0,2 – 1 mm sluoksniu ir išlyginti. Esant reikalui pakartotinai glaistyti  galima tik visiškai išdžiūvus pirmajam glaisto sluoksniui. Glaistyto paviršiaus koregavimui naudoti švitrinį popierių arba abrazyvinį švitrinį tinklelį Nr.180-240, baigiamajam sluoksniui Nr.60-80.Tarp glaistomų sluoksnių (jei glaistytas paviršius buvo šlifuojamas), prieš dažymą, paviršių  gruntuoti ST 7.01 Base primer. Po  darbų nuo darbo įrankių nuvalykite glaisto likučius ir išplaukite vandeniu.

Sandėliavimo ir transportavimo sąlygos: Laikyti sausoje vietoje uždaroje pakuotėje, saugant nuo šalčio,  tiesioginių saulės spindulių. Sandėliavimo/ transportavimo temperatūra +5ºC+30ºC.

Aplinkos ir darbo sauga: Utilizuoti pagal vietines galiojančias tvarkymo taisykles. Atliekas nepilti į vandens telkinius, kanalizaciją, gruntą. Naudokite odos, akių ir kvepavimo takų apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant nuplaukite dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės pas gydytoją. SAUGOKITE NUO VAIKŲ!

Išsami informacija apie produktą www.stimelit.eu

Atsiradus neaiškumams kreiptis pas STIMELIT atstovus. Info@stimelit.lt arba INFOLINIJA  +370 691 69309

Standartas   LST1519:2011
Išeiga   ~1,6kg/1mm/1m²
Sluoksnio storis   iki 1mm
Darbo ir pagrindo temperatūra   +5ºC+25ºC
Džiūvimo trukmė   0,5 mm/ iki 2,5 val. (23 ºC 50% RH )
Galima šlifuoti   po 2,5-3 val.
Spalva   Balta
Užpildas   Marmuras
Užpildo frakcija   iki 0,03mm
Rišiklis   Stireno akrilo kopolimero lateksas
Skiediklis   Vanduo
PH   8,5-9,5
Tankis   1,65-1,75 g/cm3
Pakuotė   5kg, 8kg, 16kg, 28kg kibirai
Sandėliavimo laikas   24mėn
Sandėliavimo/ transportavimo temperatūra   +5ºC+30ºC