ST4.02 WATERPROOFING MEMBRANE Elastinga dviejų komponentų hidroizoliacija

ST4.02 WATERPROOFING MEMBRANE Elastinga dviejų komponentų hidroizoliacija

Elastinga dviejų komponentų hidroizoliacija

  • Išorės ir vidaus darbams, šildomoms grindims 
  • Statybinių konstrukcijų apsaugai nuo vandens ir drėgmės
  • Atspari deformacijai, elastinga net žemoje temperatūroje
  • Stiprus sukibimas su mineraliniais pagrindais
  • Didelis atsparumas hidrostatiniam vandens slėgiui 
  • Atspari šalčiui, laidi garams 
  • Plastiška, lengvai paruošiama ir naudojama

Paskirtis: STIMELIT ST 4.02 WATERPROOFING MEMBRANE – elastingas dviejų komponentų hidroizoliacinis mišinys, skirtas statybinių konstrukcijų, betono, gipso, plytų, gipso-kartono, OSB plokščių ir kitų mineralinių paviršių hidroizoliacijai ir apsaugai, kuriuos periodiškai arba pastoviai veikia vandens slėgis, statinių viduje ir išorėje: sienoms ir grindims tualetuose, vonios kambariuose, dušuose, rūsiuose ir kitose drėgnose patalpose, taip pat pamatams, terasoms, balkonams, plokštiems paviršiams, parapetams, baseinams, rezervuarams ir kitiems hidrotechniniams statiniams. Naudojamas iš vandens veikiamos pusės. Įspėjimas dėl neigiamų pasekmių: statybinių konstrukcijų sunaikinimo, jų šiluminio laidumo padidėjimo, pelėsio, grybelio ir pan. susidarymo. Tinka šildomoms grindims. Elastinga hidroizoliacija nėra galutinė danga, todėl ją būtina apsaugoti kitomis medžiagomis (plytelėmis, tinku, dažais ir pan.). Nenaudoti kaip galutinį sluoksnį, saugoti nuo mechaninio poveikio ir UV spindulių.

Pagrindo paruošimas, darbo eiga: norėdami paruošti elastingą mišinį, sumaišykite „A“ ir „B“ komponentus santykiu 3:1. Sausas mišinys (A) palaipsniui pilamas į vandeninę dispersiją (B), prieš tai supiltą į švarų indą.Sumaišykite maišytuvu, naudodami mažas apsukas . Maišykite 5–7 minutes, kol mišinys taps vienalyte mase be gumuliukų. Maišydami nenaudokite didelių apsukų, nes gali susidaryti putos. Išlaikykite 5 minučių technologinę pauzę, tada dar kartą lengvai išmaišykite mažomis apsukomis. Paruoštą mišinį sunaudokite per 120 minučių. Sumaišytas mišinys turi išlikti slankus per visą darbo su juo laiką. Galima papildomai maišyti, tačiau draudžiama papildomai į mišinį pilti vandens. Hidroizoliacinio mišinio negalima maišyti su kitomis medžiagomis. 

 

Pagrindas turi būti tvirtas, švarus, sausas ir atlaikyti apkrovas. Nuvalykite paviršių nuo dulkių, nešvarumų ir medžiagų, sumažinančių mišinio sukibimą su paviršiumi (alyvos ir riebalų dėmės, bituminės mastikos, dažų ir lako pėdsakai ir pan.). Trapias ir nestiprias sritis reikia pašalinti ir užpildyti remontiniu mišiniu „ST10.02 Express remont“. Platesnius kaip 0,5 mm ir iki 5 mm gylio įtrūkimus pagrinde reikia apdirbti, nugruntuoti gruntu „ST7.01 BASE PRIMER“ ir užpildyti remonto mišiniu. Jei pagrindas yra labai nelygus, jį reikia išlyginti statybiniais mišiniais, priklausomai nuo nelygumo laipsnio. Prieš tepant hidroizoliaciją , pagrindą būtina nugruntuoti „ST7.01 Base primer“ gruntu. Hidroizoliacija ant gruntuoto paviršiaus tepama ne anksčiau kaip po 4 valandų po gruntavimo su mentele arba plačiu šepečiu dviem, o prireikus ir trimis sluoksniais, kad bendras sluoksnis būtų ne plonesnis kaip 2 mm. MIšinys tepamas kryžminiu būdu (t. y. tepant kitą sluoksnį, įrankio judėjimo kryptis turi būti statmena ankstesniam sluoksniui). Kiekvienas kitas sluoksnis užtepamas tada, kai ankstesnis sluoksnis jau sukietėja, bet dar neišdžiūsta, naudojant „drėgnas ant drėgno“ metodą. Ant hidroizoliacija užteptų paviršių apsauginės dangos montuojamos po 7 dienų nuo pačios hidroizoliacijos užtepimo. Mišinio išeiga priklauso nuo pagrindo nelygumo laipsnio, tepimo metodo ir meistro įgūdžių. 

 

Laikymo ir pervežimo sąlygos: laikyti sausoje vietoje, uždaroje originalioje pakuotėje, saugoti nuo šalčio ar tiesioginių saulės spindulių. SAUGOTI NUO UŽŠALIMO! Užšalusios hidroizoliacijos naudoti negalima. 

 

Aplinkosauga ir darbų sauga: šalinkite pagal vietines galiojančias atliekų šalinimo taisykles. Negalima šalinti atliekų į vandens telkinius, kanalizaciją ar gruntą. Naudokite odos, akių ir kvėpavimo takų apsaugos priemones. Patekus į akis, nedelsiant gausiai praskalaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją.LAIKYKITE VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE! 

Komponentas B: EUH208 – sudėtyje yra: 5-chlor-2-metil-2H-izotiazol-3-ono [CE Nr. 247-500-7] / 2-metil-2H-izotiazol-3-ono CE Nr. 220-239-6] (3:1); 1,2-benzizotiazolin-3(2H)-ono. Gali sukelti alerginę reakciją. 

Komponentas A: Tirpiojo Cr (VI) koncentracija skiedinyje  ≤0,0002%, Reglamentas (EB) Nr. 552/2009.

 

Išsami informacija apie gaminį www.stimelit.eu

Jei turite klausimų, kreipkitės į „STIMELIT“ atstovus: Info@stimelit.lt arba INFOLINIJA +370 691 69309 

 
Standartas   LST EN 1504-2:2004
LST EN 14891:2017
Išeiga dviem sluoksniams po 1 mm   ~3 kg/m²
Darbinė temperatūra ir pagrindo temperatūra   +5 ºC+25 ºC
Sluoksnio džiūvimo trukmė   ~2–3 val. (23 ºC)
Tinkamumas keraminių plytelių klijavimui   po 7 dienų (23 ºC)
Atsparumas šalčiui   25 ciklai
Sukibimas   >1,5 MPa
Sukibimas po terminių ciklų   >1,5 MPa
Garų pralaidumas   1 klasė (sd ˂ 5 m)
Vandens pralaidumas, esant 0,6 MPa = 6 barai ≈ 60 m   nelaidi
Lakieji organiniai junginiai LOJ (angl. VOC)   < 30 g/l (B komponentas)
Spalva   Pilka

Pakuotė (A komponentas – 15 kg, B – 5 kg)

  kibiras (20 kg)
Galiojimo laikas   24 mėn 
Laikymo / transportavimo temperatūra   +5 ºC+30 ºC
Darbinė temperatūra   –25 ºC+70 ºC